icons bone 1BLUETOOTH BONE CONDUCTION HEADSET   logo sharing     logo mall   LOGO TSBOHEMIA 520x160x   logo tntrade  alza cz

Hodnocení zákazníků

Roman Šťastný
cyklista, účastník Crocodile Trophy
Při tréninku jsem měl možnost vyzkoušet sluchátka s touto technologií i od jiných značek. ETEREO vypadá na první pohled mohutně, nicméně krásně drží na lícních kostech a zvuk je naprosto excelentní.
Adriana Přibylová
extraligová volejbalistka, amaterská běžkyně
Ve svých tréninkových blocích zařazuji spoustu běhu. Bez muziky si trénink nedokážu představit. Se sluchátky ETEREO si přijdu jistější. Slyším svoje okolí i ve městě, kde číhá spousta nebezpečí.
Tomáš Ševců
elite biker, 3.místo - U23 Český pohár 2018 MTB
Poslech muziky používám především při pohodových trénincích a běhu. ETEREO sluchátka je super věc, poslouchám oblíbenou muziku a zároveň se mohu bavit s tréninkovými parťáky.
Lukáš Čáp
cyklista, mistr ČR MTB časovka do vrchu
Sluchátka ETEREO perfektně drží na lícní kosti. Spárování přes bloetooth funguje bezchybně. Příjmutí hovoru uskutečním jedním zmáčknutím, fungují i tlačítka na přeskočení skladby. Zvuk muziky nebo probíhajícího hovoru je krásně čistý a naprosto přirozený.
Martin Splítek
cyklista, vítěz Maraton-man Europe
Nejdříve mi přišla poloha speakerů naprosto nepřirozená, po chvilce si ale zvyknete a začnete vnímat hlavní výhodu sluchátek ETEREO a to je zvukové vnímání okolí díky nezakrytým uším.

Kde koupíte...

logo sharing     logo mall 

 LOGO TSBOHEMIA 520x160x   

logo tntrade  alza cz